Kontakt

Szkoła Podstawowa w Cieplicach
Cieplice 41
37-534 Adamówka

tel. 16 622 93 01
e-mail: spcieplice@gmail.com

W sprawie bieżących kontaktów i konsultacji poniżej adresy e-mailowe do nauczycieli szkoły:

  1. Agata Szynal – język polski
    e-mail: aszynal@spadamowka.edupage.org
  2. Edyta Pokrywka – język angielski OP, II, III
    e-mail: epokrywka@spadamowka.edupage.com
  3. Robert Łopuch – język angielski IV, VII, VIII
    e-mail: rlopuch@spadamowka.edupage.org
  4. Diana Miś B-Bobko – język niemiecki
    e-mail: dmis-bobko@spadamowka.edupage.org
  5. Elżbieta Kuc – edukacja dla bezpieczeństwa
    e-mail: ekuc@spadamowka.edupage.org
  6. Ryszard Orzechowski – wiedza o społeczeństwie
    e-mail: rorzechowski@spadamowka.edupage.org
  7. Irena Wróbel – biologia, geografia
    e-mail: iwrobel@spadamowka.edupage.org
  8. Ewelina Kłos – Kudłak – chemia
    e-mail: eklos-kudlak@spadamowka.edupage.org
  9. Magdalena Gwóźdź – matematyka
    e-mail: mgwozdz@spadamowka.edupage.org
  10. Katarzyna Rusinek – fizyka
    e-mail: krusinek@spadamowka.edupage.org
  11. Tomek Brzyski – informatyka
    e-mail: tbrzyski@spadamowka.edupage.org
  12. Artur Kyć – wychowanie fizyczne
    e-mail: akyc@spadamowka.edupage.org
  13. Jacek Ćwikła – religia
    e-mail: jcwikla@spadamowka.edupage.org
  14. Agnieszka Siry – plastyka
    e-mail: asiry@spadamowka.edupage.org
  15. Bożena Łopuch – technika
    e-mail: blopuch@spadamowka.edupage.org
  16. Halina Brzyska – edukacja wczesnoszkolna
    e-mail: hbrzyska@spadamowka.edupage.org
  17. Gabriela Sieradzka – edukacja wczesnoszkolna
     e-mail: gsieradzka@spadamowka.edupage.org
  18. Danuta Tara – edukacja przedszkolna
    e-mail: dtara@spadamowka.edupage.org
  19. Pigan Małgorzata
    e-mail: mpigan@spadamowka.edupage.com
  20. Małgorzata Leja – historia
    e-mail: mleja@spadamowka.edupage.org
    dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieplicach
    telefon 721010094