Słoneczny Dzień Rodziny

Nie mogło być inaczej i rzeczywiście ten dzień należy zaliczyć do tych bardzo udanych.

Rozpoczął Szymon Siry na perkusji i dał popis swoich niesamowitych umiejętności, stawiając nas wszystkich do pionu. To był jego premierowy występ – serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości i twórczej pasji.

Radość, wrażenia, występy, muzyka, zabawa, sport, rekreacja, aktywność – tyle różnorodności w jednym słonecznym miejscu… „W Międzyczasie”. Pani Elżbieta Starzak była jak zwykle niezastąpiona i organizowała różnorodne działania wspólnie z nauczycielami i rodzicami.

Podsumowaliśmy też aktywności dzieci i uczniów w programach profilaktycznych: Zawsze razem, Nie pal przy mnie proszę, Czyste powietrze wokół nas, Bieg po zdrowie, Loguj się z głową, Dbamy o siebie i innych oraz Zdrowo żyję.

Wspaniali rodzice zadbali o posiłki i jak zawsze stanęli na wysokości zadania. A najważniejsze jest to, że byliśmy razem, że czas spędziliśmy dobrze i aktywnie na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie nas i refundację nagród do naszych szkolnych konkursów.

To był naprawdę udany dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *