Szymon Siry laureat konkursu wojewódzkiego

Rozstrzygnięty został XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Współcześni Rycerze Św. Floriana”. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, ponieważ na konkurs wpłynęło 423 prace plastyczne w trzech kategoriach wiekowych. Wśród laureatów w kategorii klas I – III (tu wpłynęło 202 prace plastyczne) zaszczytne II miejsce zajął Szymon Siry, uczeń II klasy naszej szkoły. To wspaniały sukces! Ciekawe prace na konkurs wykonały też nasze przedszkolaki Klara Szczygieł i Klemens Siry, a nauczycielem wspierającym naszych młodych artystów była plastyk, Pani Agnieszka Siry.

Serdecznie gratulujemy!

Rozdanie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpiło podczas Nocy Muzeów w pięknym terenie przy Zespole Pałacowo-Parkowym Muzeum w Przeworsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *