Magiczne obrazy

Rozlewanie farb i tworzenie obrazów to dla nas nowe i bardzo ciekawe doświadczenie. Po raz kolejny w naszej szkole zawitała Pani Elżbieta Starzak i dzieliła się z nami jedną ze swoich bardzo oryginalnych pasji. Było twórczo i kolorowo mimo lub wbrew szarościom na zewnątrz. Poznaliśmy nową dla nas technikę pouringu. Na czym ona polega? Rzeczywiście sprawdziliśmy, że  jest to bardzo oryginalny sposób tworzenia obrazów poprzez rozlewanie farb, które uzyskują płynność dzięki połączeniu ze specjalnym płynem – medium (pouring medium). Wszyscy z przejęciem i zaangażowaniem obserwowaliśmy powstawanie niezwykłych obrazów. I okazało się, że magia kolorów, kształtów, pływających zawijasów zadziałała na nas, bo każdy z nas stworzył dzieło niepowtarzalne.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie, że zaraża nas pasjami ukazując, jak można dobrze bawić się, poznając i ucząc się plastycznych nowości. A przy tym wszystkim to wspaniała frajda dla naszej wyobraźni!

Zakup materiałów plastycznych finansowała Rada Rodziców naszej szkoły, za co pięknie dziękujemy.

Pani Elżbieta zaprosiła nas na „Majówkę z kolorem i słowem” na dzień 1 maja, kiedy w Zagrodzie Edukacyjnej „W Międzyczasie” zaprezentuje nową kolekcję swoich plastycznych prac.
W imieniu uczniów i nauczycieli dziękujemy i życzymy spełnienia planów!

Tworzenie przez nas rozlewanych obrazów prezentujemy poniżej na zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *