Kształcenie na odległość

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Klasy II i III przeszły na zdalnie nauczane w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Teraz zajęcia dla wszystkich uczniów szkoły będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w którym proszę uwzględnić higienę pracy oraz zasady bezpieczeństwa w sieci. Nowe zmiany obowiązują od 22 marca do 11 kwietnia. Oddziały przedszkolne nadal pracują bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Dla klasy VIII będą się odbywały zaplanowane konsultacje w trybie stacjonarnym. Ponadto zajęcia SKS zostają zawieszone.

Zwracam uwagę na bieżące zachowanie przepisów bezpieczeństwa w codziennym życiu i stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego.
W zaistniałej sytuacji proszę o zrozumienie, współpracę i zaangażowanie.
Życzę zdrowia, serdecznie pozdrawiam,

Małgorzata Leja
dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieplicach

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (dziennikustaw.gov.pl)

http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000049301.pdf  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *