Zaproszenie na piknik „Tropiciele Wiedzy”

Czy nauka może być zabawą? Czy poznawanie nauk ścisłych może być fascynujące? TAK!!! Każdy może się o tym przekonać! Przed nami wyjątkowe wydarzenie, mnóstwo wiedzy i zabawy ze studentami – wolontariuszami PROJEKTORa.

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów i nauczycieli klas IV, VII i VIII na wirtualny Piknik Edukacyjny online „Tropiciele Wiedzy”, który odbędzie się w sobotę 20 lutego w godzinach 955 – 1300na platformie Google Meet.

Piknik edukacyjny zorganizowany specjalnie dla naszej szkoły, w którym uczestniczą wolontariusze z całej Polski to wydarzenie, którego nie można przegapić! W trakcie niego uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach warsztatowych i pokazowych z różnych dziedzin wiedzy i życia. Ze studentami uczniowie będą uczyć się przez zabawę i poznawać sposoby, dzięki którym wiedza sama wskakuje do głowy! To pożytecznie spędzony czas wolny i dużo dobrej edukacyjnej zabawy!

Wkrótce podamy więcej szczegółowych informacji – czytaj na bieżąco!

Tropiciele Wiedzy” – Piknik Naukowy online wkrótce!

Zapraszamy już w sobotę 20 lutego w godzinach 955 – 1300.

Zespół nauczycieli – wychowawców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *