Obdarujmy radością

Razem możemy więcej! Zapraszamy do wsparcia szlachetnej akcji – pomocy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie.

Chcemy pomagać tym, którzy tego potrzebują, a społeczność naszej szkoły wielokrotnie dawała tego dowody. Czas pandemii to trudny czas również dla wielu placówek opiekuńczych, które potrzebują wyjątkowego wsparcia. Wśród takich z pewnością jest Dom Chłopaków w wieku od 3 do 74 roku życia.

Akcja zbiórki darów, którą zainicjowało Stowarzyszenie „Kraina Sanu” – Lokalna Grupa Działania trwa do 10 grudnia. Wszystkie odruchy naszego dobrego serca mogą przyczynić się do obdarowania potrzebujących radością, pamięcią o nich i pomocą w codziennym funkcjonowaniu.

W naszym lokalnym środowisku zbiórka odbywa się w Zagrodzie edukacyjnej „W Międzyczasie” u pani Elżbiety Starzak.

Wszystkie dane na temat akcji tutaj >>

Razem możemy więcej!

1 thought on “Obdarujmy radością”

  1. Kochani Każdy może zostać Św Mikołajem zapraszamy do udziału w Akcji tak ważnej dla Chłopaków DPS W Mokrzyszowie. Gdyby Nie Pani Elżbieta Starzak nawet by nikt nie wiedział ze są osoby które potrzebują pomocy To ona jest Największym Mikołajem a „Kraina Sanu” jej Elfami które zawsze Jej pomogą 🙂 weźmy przykład i pomagajmy tym którym jest to potrzebne ❤️😘💪Razem możemy więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *