Podziękowanie za aktywność

Piękne krajobrazy w okolicy naszej szkoły to jeden z jej ważnych atutów. Wielokrotnie zachęcaliśmy i zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu, organizowaliśmy też wyjątkowe dni łączności z przyrodą np. w Święto Drzewa, czy Dzień Krajobrazu.

Podczas październikowych zajęć terenowych uczniowie z panią Ireną Wróbel sadzili drzewa i krzewy, które otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Sieniawa, za co serdecznie dziękujemy. Nauczycielka przyrody i biologii ukazuje wartości krajobrazowe naszej Małej Ojczyzny, uwrażliwia na jej piękno, a młodzi ludzie uczą się jak dbać o to, co bliskie sercu, bardzo potrzebne, ważne na co dzień i na przyszłość. To ważna aktywność, która ma wpływ na bieżące samopoczucie, ale też kształtuje naszą przyszłość

Przedsięwzięcia, które podejmujemy są bardzo istotne i spotykają się też ze słowami uznania. Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska podziękowała naszej szkole za aktywność i podejmowane lokalne inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *