Kontakt ze szkołą

Drodzy uczniowie i rodzice.

Uprzejmie informuję, że w związku z trwającą sytuacją spowodowaną pandemią wirusa COVID-19  i przejściem na zdalne nauczanie kontakt ze szkołą możliwy jest poprzez adres email: spcieplice@gmail.com oraz telefoniczny pod nr 721010094.

W sprawie bieżących kontaktów i konsultacji podaję adresy e-mailowe do nauczycieli szkoły:

Agata Szynal – język polski
e-mail: aszynal@spadamowka.edupage.org

Robert Łopuch – język angielski
e-mail: rlopuch@spadamowka.edupage.org

Małgorzata Litwa – język niemiecki
e-mail: mlitwa@spadamowka.edupage.org

Elżbieta Kuc – edukacja dla bezpieczeństwa
e-mail: ekuc@spadamowka.edupage.org

Ryszard Orzechowski – wiedza o społeczeństwie
e-mail: rorzechowski@spadamowka.edupage.org

Irena Wróbel – biologia, geografia
e-mail: iwrobel@spadamowka.edupage.org

Ewelina Kłos – Kudłak – chemia
e-mail: eklos-kudlak@spadamowka.edupage.org

Magdalena Gwóźdź – matematyka
e-mail: mgwozdz@spadamowka.edupage.org

Katarzyna Rusinek – fizyka
e-mail: krusinek@spadamowka.edupage.org

Tomek Brzyski – informatyka
e-mail: tbrzyski@spadamowka.edupage.org

Artur Kyć – wychowanie fizyczne
e-mail: akyc@spadamowka.edupage.org

ksiądz Jacek Ćwikła – religia
e-mail: jcwikla@spadamowka.edupage.org

Agnieszka Siry – plastyka
e-mail: asiry@spadamowka.edupage.org

Bożena Łopuch – technika
e-mail: blopuch@spadamowka.edupage.org

Małgorzata Leja – historia
e-mail: mleja@spadamowka.edupage.org
dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieplicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *