Procedury bezpieczeństwa

Drogie dzieci, uczniowie, nauczyciele i rodzice, pracownicy szkoły – dbajmy o siebie i innych.

W roku szkolnym 2020/2021 wszystkich nas obowiązywać będą specjalne procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

Informuję, że przy wejściu do szkoły istnieje obowiązek dezynfekcji rąk, a w części wspólnej rekomenduję noszenie maseczek (na dzień dzisiejszy nie jest to obowiązkiem). Dezynfekcja rąk obowiązuje dzieci powyżej szóstego roku życia (z wyjątkiem mających przeciwskazania, o których rodzice obowiązkowo informują wychowawców). Wejście do szkoły tylko dla dzieci i osób zdrowych!

Dzieci i uczniowie większość zajęć odbywają w stałych salach lekcyjnych. Wszyscy członkowie społeczności szkolnej poruszający się w części wspólnej zobowiązani są do zachowania odległości między sobą.

Zajęcia w szkole rozpoczynają się o godzinie 800, a wejście do szkoły dla uczniów otwarte będzie od godziny 730.

Uczniowie przynoszący do szkoły drugie śniadanie zobowiązani są do umieszczenia go specjalnych pojemnikach, schowanych w plecaku.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia uczniowie nie mogą pożyczać od siebie żadnych przyborów, przedmiotów, książek itp.

Ze względu na zwiększony reżim sanitarny uprzejmie proszę o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych oraz o zapoznanie się z:

Małgorzata Leja
dyrektor Szkoły Podstawowej
w Cieplicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *