Otwórz swe serce na świat dookoła…

W okresie przedświątecznym przeżyliśmy spotkanie opłatkowe szkolnej społeczności z urokliwym „anielskim” wystąpieniem przedszkolaków, jasełkami prezentowanymi przez uczniów klas I – III, śpiewami kolęd, pastorałek i koncertem instrumentalnym. Na cymbałach grały siostry Emilia, Aleksandra i Martyna Pigan, na gitarze Maria Sieradzka, a na keyboardzie Karol Szczygieł i Martyna Pigan.

Wyjątkowego wprowadzenia w nastrój Świąt Bożego Narodzenia doświadczaliśmy wspólnie z rodzicami, nauczycielami i pracownikami obsługi – emerytami oraz z Panem Edwardem Jarmuziewiczem Wójtem Gminy Adamówka, Panią Malwiną Misiąg – Kierownik GOPS, Panią Anną Skórską Skarbnik Urzędu Gminy, Paniami, które dbają o oświatę i naszą szkołę z Urzędu Gminy Adamówka: Bogusławą Kornak, Beatą Majcher i Danutą Łopuch.

Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Leja przekazała wszystkim życzenia świątecznych rodzinnych radości, życzliwości, serdeczności, dobroci i otwarcia serc na świat dookoła.

Dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia.

Nad przygotowaniem dzieci z oddziału przedszkolnego czuwały Panie Agnieszka Siry i Anna Dyndał, a uczniów Panie Danuta Tara i Halina Brzyska oraz Pan Michał Rydzik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *